Sale!

Tease N Please-Her

EAN:0603912752083 Marka/Producent: Pipedream (US)

Original price was: zł469,86.Current price is: zł233,73. z Vat

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 233,73

Availability: 3 w magazynie

SKU: 0902300 Kategoria:
Guaranteed Safe Checkout

Fantasy For Her Tease N’ Please-Her to zabawka erotyczna, która wpisuje się w najnowszy trend związanego z odkrywaniem nowych doznań poprzez stymulację ssaniem. Ten unikalny gadżet zapewnia intensywne i niesamowicie przyjemne doznania. Jeśli miałaś wcześniej doświadczenie z podobnymi produktami i czułaś, że brakuje im mocy, to Tease N’ Please-Her na pewno Cię nie zawiedzie!

To urządzenie oferuje aż 12 różnych trybów ssania, które można dostosować do swoich preferencji. Specjalna główka z wypustkami o bumpy teksturze przykłada się do łechtaczki i delikatnie, ale jednocześnie mocno, wywiera ssący efekt, przyciągając wrażliwe tkanki do komory wypełnionej delikatnymi wypustkami, które dostarczają niesamowitych wrażeń.

Dodatkowo, Tease N’ Please-Her posiada zakrzywioną końcówkę, która oferuje aż 12 różnych trybów wibracji i pulsacji. Możesz ją umieścić wewnątrz lub ustawić tak, aby stymulować obszar okołoperinealny. Funkcje wibracji i ssania można kontrolować niezależnie za pomocą wygodnego uchwytu. Górna część obsługuje ssanie, a dolna wibracje. Dedykowany przycisk w środkowej części urządzenia umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie obu funkcji.

Tease N’ Please-Her wykonany jest z super-gładkiego silikonu, co ułatwia jego pielęgnację i czyszczenie. Przed i po użyciu zaleca się dokładne umycie go ciepłą wodą i mydłem lub użycie specjalnego płynu do czyszczenia zabawek erotycznych. Podobnie jak w przypadku innych produktów z silikonu, zaleca się stosowanie lubrykantu na bazie wody, ponieważ silikonowy lubrykant może uszkodzić materiał. Przechowuj urządzenie osobno od innych zabawek erotycznych wykonanych z silikonu. Tease N’ Please-Her jest wodoodporny, ale nie jest przeznaczony do całkowitego zanurzenia w wodzie. Urządzenie można ładować za pomocą kabla USB.

SPECYFIKACJA:

Materiał: Silikon
Źródło zasilania: Akumulator (ładowany przez USB)
Kolor: Fioletowy
Rozmiar produktu:
Długość: 16,5 cm
Długość penetracyjna: 5 cm
Obwód: 14,6 cm (w najszerszym punkcie)
Szerokość: 4,4 cm (w najszerszym punkcie)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart
Tease N Please-Her
Original price was: zł469,86.Current price is: zł233,73. z Vat
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 233,73

Availability: 3 w magazynie