Sale!

Kiiroo Pearl 3 Pink

EAN:8720256722526 Marka/Producent: Kiiroo (NL)

Original price was: zł714,63.Current price is: zł504,31. z Vat

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 504,31

Availability: 2 w magazynie

Guaranteed Safe Checkout

Kiiroo Pearl 3 Pink – zaawansowany wibrator do punktu G

Kiiroo Pearl 3 Pink to najbardziej zaawansowany technologicznie wibrator do punktu G na świecie. Ten wielokrotnie nagradzany produkt został właśnie ulepszony pod względem zasilania i baterii, zapewniając jeszcze lepsze doznania.

Wyposażony w technologię reakcji na dotyk, Pearl 3 Pink jest idealny do stymulacji punktu G oraz innych zewnętrznych przyjemności. Jego lekko zakrzywiony kształt doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając intensywne doznania.

Pearl 3 Pink może łączyć się ze wszystkimi produktami Kiiroo za pomocą aplikacji FeelConnect. Dzięki temu partnerzy mogą odczuwać przyjemność nawzajem w czasie rzeczywistym, niezależnie od swojego położenia geograficznego. Dodatkowo, dla wykonawców korzystających z kamer internetowych, Pearl 3 Pink umożliwia zarabianie większych pieniędzy poprzez interaktywne sesje z fanami.

Czym Pearl 3 Pink różni się od poprzedniej wersji?

Pearl 3 Pink posiada nowe, żywe kolory – fioletowy i różowy. Dodatkowo, płytki dotykowe zostały udoskonalone, a ich powierzchnia została powiększona, co sprawia, że Pearl 3 Pink jest jeszcze bardziej czuły na dotyk. Dzięki temu jest idealny do zabawy i stymulacji łechtaczki, zapewniając natychmiastowe przyjemności. Specjalne ukształtowanie silikonu wokół obszaru punktu G koncentruje i kieruje wibracje bezpośrednio na ten obszar, zapewniając niezwykle intensywne doznania. Ponadto, udoskonalony silnik pozwala na korzystanie z wibratora przez aż 3 godziny na jednym ładowaniu, co jest idealne do dłuższej zabawy, wielu sesji i użytku profesjonalnego.

Funkcje aplikacji FeelConnect:

 • Poczuj swojego kochanka – użytkownicy Pearl 3 Pink mogą zdalnie sterować produktem partnera za pomocą aplikacji FeelConnect. Mogą również sparować swoje produkty Kiiroo, aby odczuwać przyjemność nawzajem w czasie rzeczywistym, niezależnie od odległości.
 • Poczuj kamerę internetową – funkcja kamery internetowej Kiiroo pozwala modelom kamer internetowych zsynchronizować Pearl 3 Pink z platformami kamer internetowych. Dzięki temu mogą otrzymywać napiwki od fanów, którzy mogą kontrolować wibrator podczas oglądania ich występów.
 • Poczuj filmy – wibracje Pearl 3 Pink synchronizują się z ruchami widocznymi na ekranie, co sprawia, że użytkownicy czują się jakby byli na scenie. Dzięki temu mogą doświadczać jeszcze większych emocji podczas oglądania filmów dla dorosłych.
 • Poczuj wirtualną rzeczywistość – korzystając z mobilnych okularów VR i Pearl 3 Pink, użytkownicy mogą oglądać filmy dla dorosłych w 180 i 360 stopniach, doświadczając w pełni immersyjnych widoków 3D. Mogą również grać w gry porno VR, zapewniając sobie niezapomniane doznania.

Specyfikacja produktu:

 • Materiały: ABS, silikon
 • Wykończenie: matowy chrom na ABS, matowe wykończenie dla silikonu
 • Rozmiar: 200 x 39 x 36,5 mm
 • Waga: 139g / 4,90oz / 0,30lb
 • Akumulator: litowo-jonowy 540 MAH 3,7 V
 • Ładowanie: 2 godziny
 • Czas użytkowania: 3 godziny

W pudełku znajduje się:

 • Kabel USB do ładowania
 • Podręcznik szybkiej obsługi

Kiiroo Pearl 3 Pink to idealny wybór dla osób poszukujących zaawansowanego wibratora do punktu G, który zapewni niezwykłe doznania zarówno podczas zabawy solo, jak i podczas interakcji z partnerem. Przekonaj się sam i odkryj nowe możliwości przyjemności!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart
Kiiroo Pearl 3 Pink
Original price was: zł714,63.Current price is: zł504,31. z Vat
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 504,31

Availability: 2 w magazynie