Sale!

JoyDivision Soft-Tampons mini box of 50

EAN:4028403122033 Marka/Producent: JoyDivision (GE)

114,63 z Vat

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 114,63

Availability: 24 w magazynie

SKU: 5201207 Kategoria: Tagi: ,
Guaranteed Safe Checkout

Original Soft-Tampons – wygodne i higieniczne

Original Soft-Tampons to innowacyjne tampony, które zapewniają komfort i higienę podczas menstruacji. Przed wprowadzeniem i wyjęciem tamponu zaleca się dokładne umycie rąk, aby zapewnić odpowiednią higienę.

Wprowadzanie tamponu

  • Wyjmij tampon z higienicznego opakowania.
  • W celu ułatwienia wprowadzenia, nałóż na tampon odrobinę żelu nawilżającego lub zwilż go czystą wodą.
  • Najlepiej zakładać tampon w pozycji kucznej lub siedzącej na sedesie.
  • Chwytając tampon po bokach, ścisnij go i wprowadź do pochwy aż do szyjki macicy.

Częstotliwość wymiany tamponu zalecamy co 4 do 6 godzin, maksymalny czas pozostawienia tamponu w pochwie to 8 godzin. Po stosunku płciowym bez prezerwatywy należy natychmiast wymienić tampon.

Usuwanie tamponu

Soft-Tampons można łatwo usunąć dzięki specjalnym uchwytom w kształcie klapek. Jeśli usuwanie tamponu okaże się trudne, zaleca się przyjęcie pozycji kucznej, aby skrócić długość pochwy.

Ważne jest, aby każdy tampon był używany tylko raz. Wielokrotne używanie może prowadzić do infekcji. Tampony Soft-Tampons należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu i chronić przed światłem. Odbarwienia nie stanowią wady. Po zużyciu tampony należy wyrzucić do odpadów zmieszanych, a opakowanie zutylizować zgodnie z przepisami dotyczącymi gospodarowania odpadami.

Ważne informacje dotyczące zdrowia

Zespół wstrząsu toksycznego (TSS) to rzadka, ale poważna choroba, która może wystąpić u osób używających tamponów. Jeśli podczas menstruacji pojawią się wysoka gorączka, wysypka skórna, wymioty, biegunka, bóle gardła, zawroty głowy i omdlenia, należy natychmiast usunąć tampon i skonsultować się z lekarzem. Osoby, które już chorowały na TSS, powinny skonsultować się z lekarzem przed ponownym użyciem tamponów Soft-Tampons.

Original Soft-Tampons to wygodne i higieniczne rozwiązanie podczas menstruacji. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo, dbając o twoje zdrowie i higienę.

Waga 0,1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart
higiena intymnaJoyDivision Soft-Tampons mini box of 50
114,63 z Vat
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 114,63

Availability: 24 w magazynie