Cocktail Black

EAN:0811041014587 Marka/Producent: Rocks-Off (UK)

498,00 z Vat

Brak w magazynie

Guaranteed Safe Checkout

Cocktail Black – Zdalnie sterowany wibrator dla par

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej satysfakcji, Cocktail Black marki Rocks-Off to potężna zabawka dla par z podwójnym napędem. Stworzony, aby rozkoszować się doznaniami, płynącymi ze stymulacji odbytu i pochwy, jednocześnie stymulując penisa podczas stosunku.

Ten opływowy wibrator ma kształt, który ułatwia zaaplikowanie korka, a wyżłobienia zapewniają dodatkową przyjemność. Elastyczny wibrujący ogonek stymuluje penisa i wnętrze pochwy, zapewniając niezwykłe doznania dla obojga partnerów.

Wibrator Cocktail Black jest zdalnie sterowany za pomocą pilota, co daje możliwość partnerowi decydowania o Twoich doznaniach i poziomach przyjemności. Możesz również przejąć kontrolę i samodzielnie decydować o intensywności wibracji.

Ten innowacyjny wibrator oferuje 10 głębokich i silnych poziomów wibracji i pulsacji, które zapewniają niezapomniane doznania. Wykonany z aksamitnego w dotyku, elastycznego i bezpiecznego silikonu, Cocktail Black doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając precyzyjną stymulację bez użycia rąk.

Wibrator jest wodoodporny, co oznacza, że możesz go używać pod prysznicem lub w wannie, aby cieszyć się przyjemnością również podczas relaksującej kąpieli.

Wibrator Cocktail Black jest ładowany za pomocą kabla magnetycznego USB, co sprawia, że jest wygodny w użytkowaniu. Po jednogodzinnym ładowaniu, możesz cieszyć się aż godziną pracy na baterii.

Zalecamy użycie niewielkiej ilości lubrykantu na bazie wody w celu zapewnienia komfortowej aplikacji i jeszcze większej przyjemności podczas korzystania z wibratora Cocktail Black.

Przeżyj niezapomniane chwile przyjemności i odkryj nowe możliwości rozkoszy dzięki Cocktail Black – zdalnie sterowanemu wibratorowi dla par.

Waga 0,000 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart