Butt Plug & Binding Chain Set(including handcuffs)

EAN: Marka/Producent:

449,00 z Vat

Brak w magazynie

SKU: 8217300 Kategoria:
Guaranteed Safe Checkout

Upko Butt Plug & Binding Chain Set – wyjątkowy zestaw, który przynosi nowy wymiar ekscytującej zabawy. Centrum uwagi to nietuzinkowy plug analny, który skrywa w sobie wyjątkowy haczyk na tylnej stronie, sprawiający, że staje się on swoistą “małą bombą” o eksplozyjnym potencjale. W porównaniu do tradycyjnych korków analnych, to różnica wyraźnie zauważalna.

 

Podwójne końce łańcuszka można przypiąć do kajdanek, dzięki czemu łańcuszek może przebiegać przez obszar kroczny, tworząc niewyobrażalne doznania. Ruchoma klamra skłoni Cię do przemyślenia każdego ruchu – każda akcja wywoła uczucie “ciągnięcia”, które można korygować w czasie rzeczywistym dla optymalnego efektu. Aby uniknąć niepotrzebnych problemów, warto być posłusznym. Odkryj wszystkie możliwości, jakie oferuje wyobraźnia i próby.

 

Zestaw zawiera:

1 x korek analny

1 x łańcuszek

1 para kajdanek metalowych

 

Wymiary:

Średnica wtyku analnego: 30 mm

Długość łańcuszka: 1 m

Regulowana długość pojedynczej kajdanki: 14 cm – 18,5 cm

Materiał: Stop metali

 

Upko Butt Plug & Binding Chain Set to nie tylko zestaw akcesoriów, ale także nowy sposób na intensywne doznania i eksplorację granic przyjemności. Dzięki nietuzinkowemu designowi i innowacyjnym rozwiązaniom, ten zestaw stanie się Twoim towarzyszem w podróży po namiętności i odkrywaniu nowych źródeł podniecenia.

Waga 0,000 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Shopping Cart